آلبوم - تکمیل - با صدای - مهران کی‌پیشینیان - منتشر شد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

نخستین آلبوم رسمی یک خواننده جوان از صبح امروز و به صورت گسترده در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش «موسیقی ما»، آلبوم «تکمیل» با صدای «مهران کی پیشینیان» از صبح امروز در تهران و شهرستان توزیع شده است و علاقمندان می توانند از فروشگاه های معتبر و مراکز فروش محلی آنرا تهیه نمایند.

«تکمیل» نخستین آلبوم رسمی این خواننده است که در هشت قطعه به نام های: «نگاه اول، سکوت بی توقف، تقدیر، دعا کن، تندیس، عبور، نمی دونم، جمعه سفید» منتشر شده است.

«ایمان کی پیشینیان» وظیفه آهنگسازی و تنظیم قطعات را بر عهده داشته است و حسین خدادادی و حمزه زارعی نیز ترانه سراهای این اثر هستند. نوازنده های سرشناسی چون بهنام حکیم، یاشار خسروی ، ایمان حجت، بابک یوسفی و استاد پرویز وزیری در این اثر هنرنمایی کرده اند و میکس و مسترینگ «تکمیل» را نیز «ایمان حجت» انجام داده است. این آلبوم از سوی شرکت «هنرنمای پارسیان» در بازار موسیقی کشور توزیع شده است.

«مهدی میرزا باقریان» مدیر اجرایی این آلبوم بوده و مجوز های این اثر از سوی موسسه «آوای سوته دلان» اخذ شده است.

«مهران کی پیشینیان» از جمله خواننده های جوانی ست که در سالهای گذشته با حضور و اجرا در رسانه ملی و رادیو اسم و رسمی برای خود دستو پا کرده است و پس از موفقیت در برنامه های این چنینی تصمیم به انتشار نخستین آلبوم رسمی خود گرفته است.

«موسیقی ما» ضمن تبریک به این خواننده و تیم کاری اش بابت انتشار این آلبوم، از دوستداران موسیقی تقاضا دارد جهت حفظ حقوق مولفین این اثر، آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایند.

«موسیقی ما» در روزهای آینده گفتگوی مفصلی با این خواننده خواهد داشت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه