آلبوم - شهاب مظفری - به زودی منتشر می‌شود

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

آلبوم - شهاب مظفری - به زودی منتشر می‌شود - تصویر 1

با همکاری مریم اسدی، بابک مافی، میلاد باران و امین قباد؛

آلبوم «شهاب مظفری» به زودی منتشر می‌شود

«شهاب مظفری» خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ، در گفت و گو با «موسیقی ما» از انتشار آثار جدید خود خبر داد.

این هنرمند که با قطعاتی چون «فقط در همین حد» و «عیدو بی تو نمی‌خوام» -که در ویژه برنامه‌ای نوروزی از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد- شناخته می‌شود، اظهار داشت: «نزدیک به هشت قطعه‌ی جدید آماده انتشار دارم که آهنگسازی همه‌ی آنها را خودم بر عهده داشته‌ام و «آرش حسینی» آنها را تنظیم کرده است. در سال جدید نیز قرار است در چند قطعه با «میلاد ترابی» همکاری داشته باشم».

وی درباره انتشار آلبوم رسمی خود نیز بیان کرد: «ساخت و تولید آلبوم جدید نیز همچنان ادامه دارد و در آن با چهره‌هایی همچون «مریم اسدی»، «میلاد باران»، «بابک مافی»، «امین قباد» و «آرش حسینی» همکاری داشته‌ام. این مجموعه در حال تولید است اما هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نیست. جزئیات بیشتر در این خصوص را در آینده‌ای نزدیک از طریق سایت «موسیقی ما» اعلام خواهم کرد».

«شهاب مظفری» همچنین قطعه‌ی جدیدی با نام «می‌میرم» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داده است که ترانه‌سرایی و آهنگسازی آن را خود وی بر عهده داشته و «آرش حسینی» تنظیم‌کننده‌اش بوده است. «محمد شمس» نیز عکاسی پوستر این قطعه را انجام داده است. «می‌میرم» با صدای «شهاب مظفری» را از «تماشاخانه» بشنوید و دانلود کنید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه