اشعار اسدالله شعبانی در انیمیشن - هرکسی کاری داره -

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

اشعار اسدالله شعبانی در انیمیشن «هرکسی کاری داره»

اشعار اسدالله شعبانی در انیمیشن «هرکسی کاری داره»

پخش مجموعه انیمیشن «هرکسی کاری داره» برگرفته از اشعار «اسدالله شعبانی» از فردا در شبکه پویا آغاز می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، «هرکس کاری داره» به کارگردانی پروین تجوید در 15 قسمت 5 دقیقه ای با تکنیک دو بعدی و به تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا تولید شده است.

پروین تجوید کارگردان انیمیشن «هرکسی کاری داره» درباره داستان انیمیشن خود به فارس گفت: در این انیمیشن تلاش کردیم اشعاری که در زمینه معرفی مشاغل برای گروه سنی کودک و خردسال توسط آقای اسدالله شعبانی سروده شده به زیبایی به تصویر کشیده شود تا کودک را با مشاغل مختلف آشنا کنیم.

وی در ادامه افزود: این انیمیشن با استفاده از خمیرمایه طنز و فانتزی مشاغلی همچون بقالی، قصابی، کشاورزی، گلفروشی، نانوایی، نجاری و رفتگری را به کودکان معرفی می‌کند.

وی اظهارداشت: این انیمیشن یک کار موزیکال است برای گروه سنی خردسال و کودک اشعار آموزشی و اجتماعی است.ایده ساخت ،خود اشعار بودند که خیلی جذاب و روان در مورد مشاغل مختلف صحبت کرده و چون کودکان با کارهای موزیکال انیمیشن ارتباط خوبی

پیام اصلی : آموزش مشاغل مختلف به گر��ههای سنی خردسال و کودک

از عوامل تولید می‌توان به نویسنده فیلمنامه: پروین تجوید، شاعر:اسدلله شعبانی، مجری طرح: قاسم تجوید، سرپرست انیمت (متحرکسازی ) و مشاور کارگردان: مجتبی پرند غیبی، دستیار کارگردان:سیمین تجوید، طراحی کلید: مجتبی پرنده غیبی، طراح میانی: سمیه مکی نژاد، مریم مکی نژاد، دسیناتور: مریم ملک زاده، راحله علی آبادی، کامپوزیت: همایون رحمتی، موسیقی: مسلم رسولی رحمتی اشاره کرد.

انیمیشن «هرکسی کاری داره» از روز جمعه ساعت 14:50 از شبکه پویا شروع می‌شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه