اعتصاب - حامی - خواننده موسیقی پاپ ایران

سرویس هنر جوان ایرانی - بخش موسیقی:

حامی

حامی

خواننده پاپ کلاسیک کشورمان که مدتی پیش اعلام کرده بود در حوزه موسیقی فعالیت نخواهد کرد تا اوضاع بر وفق مراد شود همچنان بر این نظرش پای‌بند است و از ادامه اعتصاب خود خبر داد و گفت: فعلاً تصمیمی درباره حضورم در عرصه موسیقی نگرفته‌ام.

حمید حامی در گفت‌وگو با اشاره بهصحبت‌های پیشین خود درباره عدم حضورش در عرصه موسیقی گفت: پیش از این نیز گفته بودم که با توجه به شرایطی که هم‌اکنون موسیقی در ایران دارد، تصمیم ندارم در این عرصه فعالیتی داشته باشم. این عرصه نامناسب‌تر از آنی است که بشود با خیال راحت و آسوده در آن کار کرد.

این خواننده در ادامه افزود: بعد از انتشار آخرین آلبومم به دلیل اتفاقات و حاشیه‌هایی که به وجود آمد، این تصمیم را گرفتم و همچنان بر آن پای بند هستم و فعلاً قصد ندارم در این عرصه فعالیت کنم. این عرصه برای کسانی که احساس مالکیتش رادارند، بماند.

حامی با تأکید بر اینکه اوضاع موسیقی بهتر از این نمی‌شود، گفت: چنین چیزی نه به دلیل مساله سیاست و مسائلدولتی، بلکه به دلیل فشاری که مافیا به مردم وارد می‌کنند، هرگز اتفاق نخواهد افتاد یعنی تا زمانی این فشارها بر روی مردم هست، موسیقی وضعیت خوبی نخواهد داشت و رو به بهبود نخواهد رفت.

وی همچنین گفت: من یک خواننده‌ام و طبیعی است که دوست دارم در این عرصه فعال باشم و به کار خود ادامه بدهم اما وقتی شرایطٰبه‌گونه‌ای است که سره از ناسره تشخیص داده نمی‌شود، ترجیح میدهم موسیقی را کنار بگذارم و در این عرصه فعالیت نکنم. وقتیخیلی‌ها در این عرصه هنری ندارند و به‌واسطه رابطه‌ها وارد این مقوله شده‌اند، نمی‌توانم بمانم و سکوت کنم. صدالبته تاریخ نشان داده است کسانی که به هنرشان تکیه نمی‌زنند، به‌مرور دستشان رو می‌شود و هرچقدر هم که محبوب باشند، از چشم می‌افتند. مطمئن باشید این اتفاق می‌افتد و تمام کسانی که بدون داشتن ذره‌ای هنر در این عرصه حضور دارند، به حاشیه رانده می‌شوند و زمانی خواهیم دید که اثری از این دوستان به‌اصطلاح هنرمند دیده نمی‌شود.

حامی در پایان گفت: تا زمانی که وضعیت بدین منوال است سکوت می‌کنم و از موسیقی حرف نمی‌زنم. امیدوارم هر چه زودتر اتفاق‌هایخوب پیرامون موسیقی بیفتد تا همه کسانی که حرفه‌ای هستند و از این عرصه به دور مانده‌اند وارد عرصه شوند و به فعالیت خود ادامه بدهند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه