بازیگر شدن یک فوتبالیست دیگر

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

بازیگر شدن یک فوتبالیست دیگر

بازیگر شدن یک فوتبالیست دیگر

 مهدی امیرآبادی بازیکن فوتبال کشور به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «آخرین بازی» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی عزیز علیزاده اضافه شد. 

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، مهدی امیرآبادی این بازیکن فوتبال به تازگی مقابل دوربین مجموعه تلویزیونی «آخرین بازی» رفته است و نقش او در این مجموعه بازیکن فوتبال است که در سکانس‌های مختلف، به ایفای نقش می‌پردازد.

 

بنابراین گزارش، مجموعه تلویزیونی» آخرین بازی «اکنون مراحل پایانی تصویربرداری را می‌گذارند.

 

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است: قباد که در رویا‌ها و توهمات خودش زندگی می‌کند و آرزو دارد که یک شبه ره صد ساله را برود و به ستاره‌ای مشهور تبدیل شود، بنا براین تصمیم می‌گیرد که وارد دنیای فوتبال شود اما پس از پیوستنش به یک تیم لیگ بر‌تر....

 

امیر حسین رستمی، بهاره افشاری، روناک یونسی، آتش تقی‌پور، زویا امامی، مانی نوری، مهران ضیغمی، ساعد هدایتی، فاطیما بهارمست، سیامک اشعریون، علی زندی، مهرداد نظری، غزال وکیلی، فاطمه مرتازی، علیرضا احتشام، بابک جهانگیر، سعید شریف، لادن پروین، امین هاشمی باحضور رضا توکلی و با هنرمندی مهدی سلوکی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «آخرین بازی» به ایفای نقش می‌پردازند.

 

«آخرین بازی» با نگاهی طنز و شیرین مسائل فوتبال کشورمان را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ در این سریال مانند همه سریال‌هایی که درباره فوتبال ساخته می‌شود، مسائل و مناسبات دنیای حرفه‌ای فوتبال مورد توجه قرار گرفته، اما سعی شده یک قصه مستقل به دور از حواشی فوتبال برای تماشاگران روایت شود.

 

از جمله عوامل دیگر این سریال می‌توان به مجری طرح: محمد مناجاتی، نویسنده: سعید جلالی، مدیر تصویربرداری: محمد افسری، تدوین: رضا بهارانگیز، مدیر صدابرداری: مهدی آزادی، مدیر تولید: نعمت الله یمینی، طراح صحنه و لباس: سهیل می‌رسپاسی، طراح چهره‌پردازی: نوید فرح مرزی، مدیر برنامه ریزی: سعید عباسی، دستیار اول کارگردان: امین محمودی آهنگساز: فرزین قره قزلو، منشی صحنه: آرزو قربانی، مشاور ورزشی: محمد رجبی، عکاس: سمیرا بختیاری و مدیر روابط عمومی: آیدین نادری اشاره کرد.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه