شرکت آریان کیمیا تک، از سال 1381، فعالیت خود را در حوزه فراورده‌های آرایشی و بهداشتی آغاز کرده است و اکنون با عرضه طیف گسترده‌ای از محصولات آرایشی تحت نام برند «کالیستا»، به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین شرکت‌های تولیدی-تحقیقاتی خاورمیانه شناخته می‌شود. تولید محصولات آرایشی«کالیستا»، توسط شرکت آریان کیمیا تک، گامی نوین در زمینه ارتقاء کیفیت محصولات داخلی و دست‌یابی به بازارهای جهانی است. برند «کالیستا»، با فرمولاسیونی استثنائی و رنگ‌های متنوع، با بیش از 200 نوع فرآورده گوناگون در چهار گروه محصو ...

تولید «کالیستا» در يكي از پيشرفته‌ترين شركت‌هاي توليدي-تحقيقاتي خاورميانهلوازم آرایشی،لوازم آرایشی بهداشتی،شركت آريان كيميا تک

 
شركت آريان كيميا تك، از سال 1381، فعاليت خود را در حوزه فراورده‌هاي آرايشي و بهداشتي آغاز کرده است و اكنون با عرضه طيف گسترده‌اي از محصولات آرایشی تحت نام برند «كاليستا»، به عنوان يكي از پيشرفته‌ترين شركت‌هاي توليدي-تحقيقاتي خاورميانه شناخته مي‌شود.

توليد محصولات آرایشی«كاليستا»، توسط شركت آريان كيميا تک، گامي نوين در زمينه ارتقاء كيفيت محصولات داخلي و دست‌يابي به بازارهاي جهاني است. برند «كاليستا»، با فرمولاسيوني استثنائي و رنگ‌هاي متنوع، با بيش  از 200 نوع فرآورده گوناگون در چهار گروه محصولات  مخصوص چشم، لب، صورت و ناخن، نماينده اي��ان در رقايت با برندهاي بين‌المللي است.

 

لوازم آرایشی،لوازم آرایشی بهداشتی،شركت آريان كيميا تک


کالیستا از آغاز فعالیت، با استفاده از مرغوب‌ترین و خالص‌ترین مواد اولیه اروپایی و پیروی از بالاترین سطح استانداردهای بین‌المللی، تأمین حداکثر رضایت مصرف‌کنندگان را در سر لوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

همچنین جهت برآورده کردن این مهم، شركت آريان كيميا تك، با بيش از دو هزار نيروي متخصص و آزمايشگاه‌هاي مدرن كنترل كيفيت، به سطحي از دانش فني و کیفی محصولات توليدي خود دست يافته كه موفق به اخذ تنديس‌هاي متعددي ازجمله «كيفيت برتر» و «رضايت مصرف‌كننده» شده است.

بسته‌بندی رنگي و متمايز به علاوه استفاده از رنگ‌های شاد و اشکال هندسی در طراحی پکیج محصولات کالیستا، باعث ایجاد فضای شاد و رنگی روی میز آرایش و منزل می‌شود. از آنجا كه در بازار ايران بيشتر برندها، پكيج‌هاي آرايشي خود را با رنگ‌های مشكي، طلایی و نقره‌ای به بازار عرضه كرده‌اند، بسته‌بندی محصولات کالیستا با رنگ‌های متنوع به خوبي نظر ببيننده را در فروشگاه‌ها به خود جلب می‌کنند.

 

لوازم آرایشی،لوازم آرایشی بهداشتی،شركت آريان كيميا تک

 
همچنین رنگ‌‌بندی زیبا و به روز این برند یکی دیگر از نقاط قوت آن است که با استفاده از تحقیقات بازار گسترده و بهرمندی از نتایج آن، بر اساس پرفروش‌ترین و پرتقاضاترین رنگ‌های موجود در بازار و همسو با مد بازار آرایشی تهیه و طراحی شده است.

برند کالیستا باتوجه به خواسته‌ها و نيازهاي خانم‌هاي جوان و سبك زندگي آنها، تجربه خوب از مصرف را میان مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه