حمایت ویژه خواننده پاپ از کودکان بیمار نقص ایمنی

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

چند وقتی است خبرهایی مبنی بر حمایت هنرمندان از کودکان نقص ایمنی و حضورشان در بیمارستان دکتر قریب به گوش می رسد،انجمن حامیان بیماران نقص ایمنی این روزها شاهد حضور هرچه بیشتر و پررنگتر هنرمندان است.

پس از حضور عده ای از شخصیت های مطرح سینما و تلویزیون اینبار نوبت به حضور متفاوت مهدی مقدم به عنوان شخصیتی از موسیقی رسید . مهدی مقدم علاوه بر فعالیت هایی که این روزها در صفحات مربوط به خود انجام می دهد در حال ساخت یک ویدئوی ویژه برای حمایت از کودکان این نوع بیماری خاص است ،ضمن اینکه مراسمی در نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ ساعت ۴ عصر درمرکز طبی کودکان واقع در انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از بیمارستان امام خمینی؛ با حضور هنرمندان برای حمایت از این انجمن صورت می گیرد.

با بیان اینکه مهدی مقدم با قرار دادن متنی تمام طرفداران و مخاطبان فهیم موسیقی را دعوت به حمایت از این بیماران کرده است.

در این متن آمده:

سلام به همه شما دوستان و خیرین عزیز. ٩ اردیبهشت آخرین روز از هفته جهانى بیمارى نقص ایمنى در مرکز طبى کودکان واقع در بیمارستان دکتر قریب رو فراموش نکنید. چشم خیلى از این عزیزان بعد از خداى بزرگ به کمکهاى مالى شماست. این بیمارى ژنتیکى بوده و حدود ۵٠ سال میشه که شناسایى شده اما متاسفانه خیلى از خانواده ها از اون بى اطلاع هستند. بیمارى که در صورت سریع شناسایى شدنش قابل درمان میشه. هزینه هر کودک در سال ۴٠ میلیون تومان به غیر از مسائل جانبیش میشه، در صورتى که خیلى از این خانواده ها حتى شاید پول ایاب و ذهاب از شهرستانها و شهرهاشونو به این مرکز نداشته باشند. کادر زحمتکش بیمارستان تا حد توانش پذیراى این دوستان هست اما همه میدونیم یک دست صدا و قدرتى نداره.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی اینستاگرم این انجمن مراجعه کنید:

https://instagram.com/cpid_charity

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه