حمید جبلی - خونه مادربزرگه - را نمایش می‌دهد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

حمید جبلی «خونه مادربزرگه» را نمایش می‌دهد

حمید جبلی «خونه مادربزرگه» را نمایش می‌دهد
دو نمایشگاه تجسمی از عکس‌ها و پوسترهایی در حوزه‌ی تئاتر عروسکی در نگارخانه‌های «زمستان» و «میرمیران» خانه‌ی هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا ، نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره‌ی تئاتر عروسکی در نگارخانه‌ی زمستان خانه‌ی هنرمندان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه عکس‌هایی از سیامک زمردی مطلق، ابراهیم حسینی، رضا موسوی، سیدضیاء صفویان و پوسترهایی از قباد شیوا، ابراهیم حقیقی، عباس سارنگ، کیانوش غریب‌پور، بهزاد غریب‌پور، ابوالفضل همتی آهویی به‌نمایش گذاشته می‌شود.

همزمان با این نمایشگاه مجموعه عکس‌هایی از حمید جبلی شامل عکس‌هایی از نمایش عروسکی «خونه مادربزرگه» در نگارخانه میرمیران افتتاح خواهد شد. پیش از این و در مردادماه امسال، حمید جبلی از هنرمندان عکاس و طراح برای شرکت در بخش نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره‌ی نمایش عروسکی دعوت کرده بود.

فراخوان این بخش به‌منظور ارتقای مواد تبلیغی این حوزه، با موضوع نمایش عروسکی تهیه و منتشر شد. این نمایشگاه به‌صورت غیررقابتی برگزار می‌شود و به راه‌یافتگان، کتاب آثار برتر و گواهی شرکت در این بخش اعطا خواهد شد.

افتتاحیه این دو نمایشگاه ساعت 17 پنجشنبه، 17 مهرماه در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای دیدن این آثار می‌توانند تا 24 مهر هر روز از ساعت 13 تا 20 به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر، نگارخانه‌های زمستان و میرمیران خانه‌ی هنرمندان ایران مراجعه کنند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه