ده ترانه از هنرجویان کارکاه ترانه بابک صحرایی انتخاب کرده‌ام که اجرا خواهم کرد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

ده ترانه از هنرجویان کارکاه ترانه بابک صحرایی انتخاب کرده‌ام که اجرا خواهم کرد - تصویر 1

ده ترانه از هنرجویان کارکاه ترانه بابک صحرایی انتخاب کرده‌ام که اجرا خواهم کرد

حامی در آثاری که در دست تهیه دارد از ترانه‌های هنرجویان کارگاه ترانه بابک صحرایی استفاده خواهد کرد. حامی همیشه حساسیت بالایی در انتخاب ترانه‌هایش داشته و جزو خواننده‌هایی است که همیشه آلبوم‌هایش از نظر ترانه در سطح بسیار خوبی قرار داشته‌اند. طبق گفته حامی او ده ترانه از هنرجویان کارگاه ترانه بابک صحرایی انتخاب کرده که در آثار تازه‌اش از این ترانه‌ها استفاده خواهد کرد.

حامی در گفتگویی که هفته گذشته با عباس سجادی در برنامه تلویزیونی دستان داشت نیز به این مساله اشاره کرده و گفت: «دوبار در کلاس آموزشی کارگاه ترانه (بابک صحرایی) شرکت کردم. برای تشویق بیشتر بچه‌هایی که تازه کار هستند. پایان هر جلسه یک دسته شعر از هنرجویان کارگاه ترانه به من داده می‌شد. چند هفته پیش که پای ساز نشسته بودم از بین این‌ها ده ترانه بسیار زیبا نصیب من شد. باورم نمی‌شد ترانه سراهایی یی که تازه شروع به کار کرده‌اند و شاید پشتوانه ادبی و تحصیلات ادبی ندارند چنین ترانه��های زیبایی بنویسند.»

بابک صحرایی نیز در این باره به خبرنگار موسیقی ما گفت: «آموزش اصول و قواعد ترانه سرایی حرفه‌ای، کمک به رشد و شکوفایی ترانه سرا‌ها و ایجاد پلی برای ورود استعدادهای تازه به عرصه ترانه و موسیقی از اهداف اصلی‌ام در کارگاه ترانه هستند. حامی از نوادر خوانندگی ماست و همیشه وسواس و دقت نظر بالایی در انتخاب ترانه‌هایش داشته است. از اینکه ده ترانه از هنرجویان کارگاه ترانه توسط او به اجرا خواهند رسید بسیار خوشحالم و مطمئنم که اتفاق بسیار خوبی خواهد بود.»

سارا بالو، فاطمه هاشم‌زاده، امیر مقدسی، مهدی حسینخانی، نفیسه صادقی، حسن کردلو و محمد مجیدی ترانه سراهایی هستند که ترانه‌هایشان توسط حامی انتخاب شده و به اجرا خواهند رسید

اختصاصی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه