دکتر - افشین یداللهی - با - جنون منطقی - و - مهدی ایوبی - با - روزنامه نگار - به اصفهان سفر

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

دکتر - افشین یداللهی - با - جنون منطقی - و - مهدی ایوبی - با - روزنامه نگار - به اصفهان سفر - تصویر 1

مراسم نقد و رونمایی از آثار این دو ترانه سرا برگزار می شود؛

دکتر «افشین یداللهی» با «جنون منطقی» و «مهدی ایوبی» با «روزنامه نگار» به اصفهان سفر می کنند

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، شهر اصفهان میزبان مراسم رونمایی و نقد کتاب های «جنون منطقی» و «روزنامه نگار»، مجموعه ترانه های دکتر «افشین یداللهی» و «مهدی ایوبی»، خواهد بود. این برنامه به همت خانه ترانه اصفهان و در جوار زاینده رود برگزار می شود. سالن اصلی کتابخانه مرکزی اصفهان در روز اول اسفند ماه و از ساعت 15:30 تا 19 به صورت رایگان و آزاد میزبان تمامی دوستداران شعر و ترانه است. جنون منطقی عنوان جدیدترین کتاب دکتر افشین یداللهی است که چندی پیش از سوی نشر «نگاه» به دست مخاطبان رسید. اولین مراسم رونمایی از این کتاب در فرهنگسرای ارسباران تهران و با حضور جمعی از چهره های سرشناس هنری و ادبی برگزار شد.

مهدی ایوبی هم در دی ماه سال جاری، کتاب روزنامه نگار را توسط انتشارات «فصل پنجم» روانه بازار کرد. او چندی پیش در گفتگو با سایت «موسیقی ما»در مورد جزئیات این کتاب نکاتی را مطرح کرد.

شهر اصفهان این روزها به یکی از مقصدهای اصلی ترانه سراهای مطرح کشور تبدیل شده است. طی ماه های اخیر چهره های سرشناس این حوزه مراسم هایی را برای رونمایی و نقد مجموعه ترانه های خود در دیار نصف جهان برگزار کرده اند. اغلب این برنامه ها با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شده است. همچنین کارگاه های ترانه یکی دیگر از اتفاقات فرهنگی مورد توجه مردم این شهر است.

اختصاصی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه