رضا مهدوی سخنان نقل‌شده از جانب خود در یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد

رضا مهدوی سخنان نقل‌شده از جانب خود در یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد - تصویر 1

با ارسال یادداشتی برای ؛

رضا مهدوی سخنان نقل‌شده از جانب خود در یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد

خبرگزاری هنر نیوز دیروز گزارشی تحت عنوان مدیری که هم مجوز می‌دهد هم آلبوم تولید می‌کند! روی سایت خود منتشر کرد. انتشار این گزارش که در بخشی از آن سخنانی از زبان رضا مهدوی مدیر سابق حوزه هنری داشت، انتقاد او را به دنبال داشت. متن زیر تکذیبیه ای است که مهدوی جهت انتشار در اختیار موسیقی ما گذاشته است:

سه شنبه‌شب آقایی که خود را خبرنگار سایت خبری هنر نیوز معرفی کرد با من تماس گرفت و نظرم را درباره اینکه آیا مدیر موسیقی می‌تواند هم در امر اعطای محوز فعال باشد و هم کار تولید را انجام دهد جویا شد. در پاسخ به او گفتم: اصولاً تمایلی ندارم در رابطه با این موضوعات صحبت کنم و ضمناً پس از استعفایم از حوزه هنری تا به امروز هیچ پرسشی که به آقای پیروز ارجمند و فعالیت‌های ایشان مربوط می‌شده را پاسخ نداده‌ام. متاسفانه این خبرنگار می‌خواست پاسخ سؤال خود را از زبان من بشنود. ضمن اینکه وقتی با من تماس گرفت نگفت قصد انجام مصاحبه دارد و من هم بعد از گفتن جملات بالا تلفن را قطع کردم چراکه سر کلاس درس بودم.

در کمال ناباوری امروز با گزارشی تحت عنوان مدیری که هم مجوز می دهد هم آلبوم تولید می‌کند! در خبرگزاری هنرنیوز مواجه شدم که در آن صحبت‌های کذبی را به نقل از من انتشار داده‌اند. متن پیش رو را به سایت خبری تحلیلی موسیقی ما ارائه دادم تا مراتب اعتراضم را از روی دادن چنین اتفاقی اعلام کنم و ضمناً تأکید کنم در جملات کوتاهی که بین من و ایشان رد و بدل شد اصلاً و ابداً واژه‌های استعفا و مسائل اقتصادی از زبان من خارج نشد، چراکه اساساً معتقدم این موضوع به من ارتباطی ندارد.

پس از انتشار این گزارش در ساعت 13:23 تاکنون بارها با تلفن خبرگزاری و خبرنگار نویسنده مطلب تماس گرفته‌ام تا تذکر بدهم این مطلب را اصلاح کنند اما هیچ‌کدام پاسخگو نبودند. به همین خاطر تکذبیه خود را به موسیقی ما فرستادم تا آن‌ها این مطلب را متشر کنند.

در پایان امیدوارم رسانه‌های فعال در عرصه فرهنگ و هنر از انجام اقدامات غیرفرهنگی و غیرحرفه‌ای پرهیز کنند و فضای مدیریت فرهنگی را با ا��تشار سخنان کذب از قول این و آن مغشوش نکنند.

با کمال ادب و احترام
رضا مهدوی

21/3/93

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه