فیلم های آخر هفته تلویزیون ( 17 و 18 مهر )

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

فیلم های آخر هفته تلویزیون ( 17 و 18 مهر )

فیلم های آخر هفته تلویزیون ( 17 و 18 مهر )

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن روزهای پنج‌شنبه و جمعه 17 و 18 مهر ماه شبکه های سیما معرفی شد.

 

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم‌های آخرهفته سیما به شرح زیر اعلام شد:

 

 شبکه یک سیما

 

  فیلم سینمایی « طبقه بالا، طبقه پایین » به کارگردانی هایدی توماس ، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می شود .

این فیلم با بازی کلی هاوس، اد استوپارد و آدرین ساربرگ در اوایل قرن بیستم برای تاجر جوان انگلیسی هالام رخ داده است که پس از سال ها اقامت در آمریکا به لندن باز می گردد. او خانه بزرگی به سبک انگلیسی می خرد و با همسرش آگنس به بازسازی آن می پردازد. آنها تعدادی خدمه برای رسیدگی به امور خانه استخدام کرده که همگی ساکن طبقه پایین می شوند. پس از مدتی مادر هالام از هندوستان و خواهر آگنس از ایرلند نیز برای زندگی به آنها می پیوندند و ساکنان طبقه بالا را تشکیل می دهند. ساکنان طبقه بالا و پایین در ابتدا با هم مشکلات و برخوردهایی پیدا می کنند اما نهایتا به توافق رسیده و زندگی در این خانه سنتی به آرامش می رسد.

 

فیلم سینمایی « سرقت برج » به کارگردانی برت رانتر ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 14:50 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

این فیلم با بازی بن استیلر و ادی مورفی درباره چند کارگر ساختمانیاست که متوجه دسیسه رئیس تاجر خود می‌شوند و تصمیم می‌گیرند تا حقوق پایمال شده خود را پس گرفته و او را به سزای اعمالش برسانند.

 

*****************************************************

شبکه دو سیما

 

انیمیشن « جنگجوی آواره » به کارگردانی آنتونیو زوررا، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 9 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.

خانواده ای از موش ها در خانه سروانتس که نویسنده دن کیشوت است زندگی می کنند. پدر این خانواده داستان هایی که سروانتس از دن کیشوت می نویسد را بسیار دوست می دارد و آنها را می خواند و هر بار به خانه باز می گردد و بچه هایش را بی حوصله می بیند آنها را دور هم جمع کرده و برایشان از ماجراجویی های دن کیشوت تعریف می کند. شخصیت دن کیشوت را یک سیاه گوش بازی می کند. این سیاه گوش یک دوست و همراه دارد که از قضا او هم موش است و سانشو نام دارد. این دو با هم سفر می‌کنند و با ناعدالتی ها به مبارزه می پردازند. در یکی از این ماجراجویی ها، دن کیشوت کلاهخودش را گم می‌کند و در پی پیدا کردن آن به همراه سانشو به طور اتفاقی وارد دنیای ادبیات می شوند و ...

 

فیلم سینمایی « بی قید و شرط » به کارگردانی اسکات هیکس ، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

فیلم با بازی کاترین زتاجونز، ابیگرل برسلین و آرون اکهارت درباره داستان زندگی یک سرآشپز زن است، این زن مجرد است و در یک رستوران بزرگ مشغول به کار است و از این طریق امرار معاش می کند. او در کارش موفق و صاحب سبک و روش خاصی است در همین شرایط مطلع می شود که خواهرش در یک تصادف کشته شده و او مجبور می شود خواهرزاده خود را از این پس نگه دارد. این موضوع باعث مختل شدن نظم زندگی او می شود. حالا او مجبور است یک شیوه جدید برای زندگی خود در پیش گیرد و تعهدات یک مادر را در زندگی مجردی خود رعایت نماید و همین مسئله عامل مرخصی های اجباری و ناخواسته می شود.  با ورود یک سرآشپز مرد جدید به آشپزخانه رستوران محل کار او تغییراتی در رفتار و کردارش پدید می آید و ...

 

انیمیشن « پرواز » به کارگردانی پت داکتر ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 8 صبح در قالب برنامه « سینما صبحانه » از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان فیلم با بیان دوران کودکی پسر کوچکی شروع می شود که با دختری به نام اِلی که هم سن و سال خودش است آشنا می شود. کارل متوجه می شود که رویای رفتن به آمریکای جنوبی در هر دوی آنها مشترک است. با گذشت سال ها و بزرگ شدن هر دو، آنها با هم ازدواج کرده و تصمیم می گیرند تا برای محقق کردن هدفشان مبنی بر سفر به آمریکای جنوبی پول های خود را جمع کنند، ولی هر بار مجبور می شوند پس انداز خود را برای مشکلی خرج کنند. بعد از مدتی آنها تصمیم به بچه دار شدن می گیرند ولی اِلی متوجه می شود که نمی تواند مادر شود. زندگی آنها به خیر و خوشی سپری می شود و اِلی در سن 70 سالگی قبل از اینکه بتواند به آمریکای جنوبی سفر کند از دنیا می رود. زندگی برای کارل سخت می شود و زمانی که قرار است او را به خانه سالمندان بفرستند او با بستن مقدار زیادی بادکنک به خانه خود پرواز می کند و با ...

 

انیمیشن « ریون ناقلای کوچک » به کارگردانی اوته فان مونشو پوهل ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

ریون کلاغ بازیگوشی است که باعث شکسته شدن سد جنگل و نشت آب به محل زندگی دوستانش می شود. او که همیشه دیگران را مقصر اتفاق های جنگل می داند، این بار مسئولیت این کار خود را به عهده می گیرد و برای پیدا کردن سگ های آبی به همراه دوستانش به خارج از جنگل می رود. در راه اتفاق های گوناگونی برای آنها می افتد اما سرانجام آنها موفق می شوند به کمک یکدیگر و یک سگ آبی به جنگل بازگردند و سد را تعمیر کنند . ریون از این کار خود درس مسئولیت پذیری می گیرد.

 

*****************************************************

شبکه سه سیما

 

 فیلم سینمایی « پروفسور دیوانه » به کارگردانی جری لوئیس، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

این فیلم روایتگر  پرفسور جرارد کلمسون یک پرفسور و استاد شیمی است که جثه بسیار کوچکی دارد و از این مسئله رنج می برد و مورد بی توجهی اطرافیانش قرار می گیرد . او با اختراع معجونی که باعث بهتر شدن قیافه و صفات مردانه او می شود , سعی می کند این نقص زندگی خود را جبران کند . ولی در این میان مشکل رخ می دهد و تاثیر معجون او موقتی است و بعد از چند ساعت قیافه او به همان شکل سابق برمی گردد و ...

این فیلم سینمایی محصول1963 آمریکاست که بازیگرانی چون جری لوییس، استلا استیونس، دل مور و کاتلین فریمن در آن بازی می کنند .

 

فیلم تلویزیونی « راه در رو  » در 2 قسمت به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام، محصول سال 1389، شبکه سه سیما، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مهران غفوریان، مرجانه گلچین، سعید آقا خانی، یوسف تیموری، رضا نیکخواه و امیر غفارمنش خواهید دید: مسعود است که به همراه سمیرا همسرش و خواهرش گلرخ در خانه ای اجاره ای زندگی می کند. مشکلات مالی مسعود که به خاطر ماجرای کلاهبرداری برایش بجا مانده او را در مخمصه ای می اندازد و گره‌های داستان را سبب می شود.

قسمت دوم فیلم سینمایی « راه در رو 2 »، جمعه 18 مهر ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود .

 

فیلم سینمایی «جاده آرلینگتون» به کارگردانی مارک پلینگتون، محصول1999 آمریکا، جمعه 18 مهر ساعت  1:00 بامداد  از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی جف بریجز، تیم رابینز، جوآن کوساک  و هوپ داویس آمده است : مایکل فارادی استاد دانشگاهی است که همسرش را در یک عملیات ضــد تروریستی از دست داده و به تنهایی زندگی می کند. با آمدن یک همسایه جدید برای مایکل ، رابطه دوستانه ای بین آنها شکل می گیرد. اما رفتارهای عجیب و تا حدی مشکوک همسایه جدید ، باعث می شود مایکل به او مظنون گردد. به عنوان مثال او به هیچ وجه اجازه ورود مایکل به برخی از قسمت های خانه اش را نمی دهد . بــه همین خاطر مایکل گــمان می کند او تروریست است. پس از این شک مایکل به تعقیب او می پردازد و...

 

فیلم سینمایی « شرف خانواده فاضل » به کارگردانی پوریا جاویدپور، محصول 1392 و تهیه کنندگی علی اسدزاده، جمعه 18 مهر ماه ساعت10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

این فیلم با بازی پژمان جمشیدی ، بهاره رهنما و شقایق دهقان تولید شده است.

با مرگ پدر خانواده  دکتر فاضل خانواده مرفه و ثروتمند او دچار گرفتاری ها و دردسرهای پیش بینی نشده ای می شوند. دختر او به همراه همسرش که در خارج زندگی می کنند. برای مراسم به تهران می آیند و برادر کوچک او برای استقبال به فرودگاه می رود. اما همسر این خانم برای دیدن خانواده زنش شدیدا استرس دارد و به همین دلیل خانمش به او دو قرص آرام بخش که در ماشین برادرش بود می دهد . اما این قرص ها در واقع قرص های روان گردان بودند و باعث به وجود آمدن کلی دردسر می شوند.

 

*****************************************************

شبکه چهار سیما

 

فیلم سینمایی « سفر بزرگ » به کارگردانی اسماعیل فرخی و  بازی نیکولاس کزال، محمد مجید و جی کی نرسشن ، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 15 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

: فیلم ماجرای پدر مراکشی الاصل ساکن فرانسه را بازگو می کند که از پسر کوچکترش می خواهد که با ماشین شخصی او را برای زیارت حج واجب به مکه ببرد. پسر از برخی کارهای پدر مثل نماز خواندن حج رفتن سر در نمی آورد. در این سفر آنها از کشورهایی مثل ایتالیا، بوسنی ، بلغارستان ، ترکیه و سوریه رد می شوند و در هر یک ماجرایی را تجربه می کنند.

 

فیلم سینمایی « سرقت از بیرینک » به کارگردانی ویلیام فریدکین ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

داستان این فیلم با بازی پیتر فالک، پیتر بویل و جینا رولندز از این قرار است که تونی که بزهکاری خرده پا است که به همراه دار و دسته ساده لوح اش دست به سرقت می زند اما دستگیر می شوند. پس از آزادی دوباره با پیشنهاد دوستانش دست به سرقت از یک کارخانه ساخت آدامس می زند. اما بر خلاف تصور پول اندکی نصیبش می شود. آنها با وجود پول اندکی که به دست آورده اند به همسایه های خود کمک می کنند. روزی بر حسب تصادف متوجه می شود موسسه مالی برینک سیستم امنیتی ضعیفی دارد. او به همراه وینی کوستا و اوکیف تصمیم به سرقت از آنجا می گیرد و با پوشش یک فروشنده وارد موسسه می شود و کلید یکی از درهای ورودی را به سرقت می برد. تونی و دوستانش در همان شب وارد موسسه برینک می شوند و نقشه آنجا را تهیه می کنند. آنها با نقشه ای ساده و پیش پا افتاده، یک و نیم میلیون دلار می دزدند اما ...

 

فیلم سینمایی « عوارض جانبی » به کارگردانی استیون سودربرگ ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما پخش می شود.

مارتین به‌ تازگی یک دوران زندان چهار ساله را پشت سر گذاشته و به خانه برگشته است، اما همسر او امیلی درگیر افسردگی مزمنی است که رهایش نمی‌کند. جان که یک روان‌پزشک است که به پیشنهاد ویکتوریا پزشک سابق امیلی قرص‌های جدیدی برای او تجویز می کند. اما قرص‌های جدید و تازه به بازار آمده آثار مخربی بر روح و روان امیلی می‌گذارند و پیامدهای ناگواری دارند. این داروها باعث خواب گردی و توهماتی می گردد که ناگهان منجر به قتل مارتین توسط امیلی می شود. جان شک می کند و پرونده را پیگیری می کند و هر چه پیش می رود متوجه می شود قرص ها تاثیر چندانی در قتل نداشته است ...

 

*****************************************************

شبکه تهران سیما

 

فیلم سینمایی « تنها در خانه 2 » به کارگردانی کریس کلمبوس ، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش خواهد شد.

همان دزدانی که قبلا توسط کوین به سزای عملشان رسیده بودند این دفعه او را در نیویورک پیدا کرده و در صدد تنبیه او هستند که دوباره کوین حساب آنها را می رسد.

 

فیلم سینمایی « تنها در خانه 3 » به کارگردانی راجا گوسنل ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می شود.

 این بار خلافکاران به دنبال جیپی هستند که در یک ماشین اسباب بازی جاسازی کرده اند و به طور اتفاقی به دست یک کودک می‌افتد و آنها در صدد هستند که آنرا پس بگیرند.

 

فیلم سینمایی « گدایان تهران » به کارگردانی عباس خواجوند ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می رود.

اصلان زندگی آرومی در روستا در کنار همسرش دارد او به علت بدهی اندکش و جاذبه های شهر تهران به این کلانشهر کشیده می شود. اسلان در شهر با چنگیز اشنا می شود و سر از تکدی گری می اورد اما ..

مهران غفوریان، سحر ولدبیگی و علی صادقی در فیلم سینمایی « گدایان تهران » ایفای نقش کرده اند.

 

فیلم سینمایی « یادآوری کامل » به کارگردانی لن ویزمن ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 21:45 از شبکه تهران روی آنتن می رود.

کواید هر روز از راه هسته زمین از انگلستان به استرالیا مسافرت می کند و یک زندگی روتین و خوب به همراه همسرش و بهترین دوستش دارد. اما رویاهای پیاپی، وی را یه این فکر می اندازد که شغل و هویت اصلی او آن چیزی نیست که تصور می کند ...

کولین فارل، بوکم وودبین و برایان کرانستون در فیلم سینمایی « یادآوری کامل » بازی کرده اند.

 

*****************************************************

شبکه شما

 

فیلم تلویزیونی « موج » به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین ریگی ، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .

سروان بالاج بزرگ‎زاده که اخیراً همسر و دخترش در عملیات تروریستی دشمنان کشور در منطقه سیستان و بلوچستان شهید شده‎اند به دنبال قاچاقچیان سازمان یافته است،که مدتی است به چابهار آمده‎اند یکی از قاچاقچیان به نام مهران ثابتی خود را به عبدالرحمان که از صیادان قدیمی منطقه است نزدیک و او را برای همراهی با خود تطمیع می‎سازد. عبدالرحمان با این تصور که مهران صرفاً برای حمل ماهی لنج را خواهان است با او همکاری می‎کند اما قاچاقچیان گراناز دختر عبدالرحمان را گروگان گرفته و نیت اصلی خود را بر او آشکار می‎سازد. سرباز رسولی که دلبسته گراناز است، اما همواره توسط رحمان تقاضایش رد شده برای آزادی گراناز اقدام می‎کند اما در این مسیر به شهادت می‎رسد . گراناز توسط نیروی امنیتی و انتظامی آزاد می‎شود و ...

رامبد شکرابی، حسین خانی بیک، رهام تربت و حشمت آرمیده در فیلم تلویزیونی « موج » تولید مرکز سیستان و بلوچستان ایفای نقش کرده اند.

 

فیلم تلویزیونی « یکی مثل من » به کارگردانی بهروز خلجی ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

فیلم قصه ازدواج 3 زوج را به تصویر می کشد. جعفر رستمی و همسرش در یک موسسه با تشابه 90% تفاهم شخصیتی ازدواج می کنند معتقدندکه این تفاهم رمز خوشبختی است اما این تفاهم شخصیتی به اندازه ای بی معناست که باعث دلسردی در زندگی آن ها شده و بعد از دوری کوتاهی از هم به این نتیجه می رسند که همیشه همه چیز نباید مورد تأیید طرفین قرار بگیرد و مخلوطی از تضاد و تفاهم زندگی متعادلی را فراهم می کند. دکتر و همسرش که آشنایی آن ها در یک خیابان و حق تقدم جای پارک ماشین نه چندان اجتماعی شکل می گیرد. معتقدند تضاد ها به زندگی مفهوم می دهد و از یک نواختی دور می کند اما  رفته رفته تضادها جای خود را به نزاع و بی احترامی می دهد و تا حد طلاق پیش می روند اما در آخر متوجه می شوند این تضاد ها دوست داشتن آن ها و زندگی را تحت شعاع قرار داده و به اشتباه خود پی می برند...

کیوان صباغ، شقایق رهبری، سروش طاهری، مانی حسین پور، مرجان علوی و عباس طاهری در فیلم تلویزیونی « یکی مثل من » به تهیه کنندگی سینا خزاعی فر تولید مرکز خراسان جنوبی بازی کرده اند.

 

*****************************************************

شبکه قرآن و معارف سیما

 

فیلم تلویزیونی « بار دیگر بنگر » به کارگردانی سید محسن میرحسینی، جمعه 18 مهر ماه ساعت 15:30 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش­ می شود.

فرزام که به خاطر لجبازی با خانواده اش قصد مهاجرت از ایران را دارد، با برادر دختر مورد علاقه اش درگیر شده و او را مضروب می کند. پس از این اتفاق او از ترس متواری شده و به این منظور با دوستش هانی که قصد سفر دارد همراه می شود و این تازه شروع یک ماجراست...

مهدی سلوکی، مهدی صبایی، حسین سحرخیز، زهره حمیدی، بهنام قربانی، ابوالفضل ملک نیا، آرمین قدرتی، احسان کارآموز، حسین وادی زاده، مهدی آقاجانی، سید علی رضا سعادت، فاطمه سلیمانی، مریم روانستان، احسان وصال شریف لو و حسین عبدالهی در این تله فیلم نقش آفرینی کرده اند.

*****************************************************

شبکه آموزش سیما

 

 فیلم سینمایی « با تو آموختم 1 » به کارگردانی جیان لوکاماریا تاوارلا ، جمعه 18 مهر ماه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش سیما پخش می شود .

ماریا دختری است که پس از اتمام تحصیلات دبیرستان تصمیم دارد، وارد دانشکده پزشکی و جراحی شود. او اولین زنی است که در ایتالیا وارد این دانشکده می‌شود. نمره آزمون ورودی او خوب است، ولی رئیس دانشکده از پذیرش او سرباز می‌زند. ورود به دانشکده همان طورکه پدر ماریا پیش بینی می‌کرد. مشکلاتی به همراه دارد؛ چرا که کسی به او به عنوان یک دانشجو توجهی نمی‌کند.

جیان مارکو توتری، ماسیو یاجیو و پائولا گارتکسی در فیلم سینمایی « با تو آموختم 1 » بازی کرده اند.

 

*****************************************************

شبکه پویا

 

انیمیشن « نیکو گوزن پرنده  »، پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 21 از شبکـه پویا پخش خواهد شد.

نیکو گوزن کوچکی است، که دوست دارد پرواز کند. مادر نیکو به او گفته که پدرش یک گوزنِ پرنده بوده است. نیکو به همراه دوست سنجابش جولیوس سعی می‌کند پرواز را تمرین کند. از طرفی چند گرگ به‌تازگی نزدیک محل زندگی آنها آمده‌اند و می‌خواهند گوزن شکار کنند. نیکو و دوستانش یک‌بار از دست آنها فرار می‌کنند ولی گرگ‌ها آنها را تعقیب می‌کنند و به سراغ گله می‌آیند

 

انیمیشن « سیاره 51 » جمعه 18 مهر ماه ساعت 21 از شبکه پویا پخش می شود.

سیاره کوچکی که ساکنین آن مانند مردم زمینی امکانات شهری بسیاری نظیر سینما، مدرسه و... دارند؛ اما همیشه در هراس از حمل? فضایی‌ها، یعنی انسان ها هستند! روزی سفینه یک انسان بر روی سیار? آنها فرود می‌آید که هول و هراس زیادی در مردم ایجاد می‌کند. او کسی نیست جز فضانورد آمریکایی کاپیتان چارلز چاک بیکر که فکر می‌کند اولین نفری است که به سیار? 51 فرود آمده است. او در ابتدا از دیدن زندگی موجودات سیاره 51 بسیار وحشت زده می‌شود ...

 

*****************************************************

شبکه نمایش

 

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « ابر طوفان سیاتل »، « ترش و شیرین » ، « همایش » ، « داستان جنایی » و « شوالیه تاریکی برمی خیزد » پنج‌شنبه 17 مهر ماه ساعت 15،17، 19 ،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

 

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « بادبادک »، « حادثه توماس کراون » ، « نبرد فرماندهان »، « پدر خوانده کانتون » و « آنچه باقی می ماند » جمعه 18 مهر ماه ساعت 15 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه