گروه - سون - با - ادعا - روی سن رفت

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

موسیقی ما- گروه «سون» برای اولین بار در سال 93 در رشت روی صحنه رفت.

این گروه در شرایطی در رشت روی صحنه رفتند که در حال برگزاری تور کنسرت تابستانه خود هستند و بعد از این اجرا به ساری سفر می کنند. در ادامه گزارش اختصاصی «موسیقی ما » از این کنسرت را می‌خوانید:

کنسرت با قطعه عاشقانه «بی تو میمیرم» آغاز شد و« آرش قنادی» بعد از اجرای این قطعه ضمن خیر مقدم رو به هواداران شان گفت: «بایت تاخیر در اجرای برنامه از همه عذر خواهی می کنم و امیدوارم کنسرت خوبی را امشب با هم تجربه کنیم

در ادامه قطعات «ستاره»، « نرو خواهش میکنم»، «یک راهی پیش روم بذار» و«ادعا» اجرا شد که نوازندگی حمید نصرالهی «پرکاشن» وهادی جداری «ساکسیفون» در این قطعات انرژی حاضران در سالن را چند برابر کرد. کیارش پوزشی قبل از اجرای قطعه «باور» در معرفی این ترانه رو به حضار گفت: «ترانه این قطعه را «علیرضا فیروزی» سروده است و این ترانه از همین جا به خودش تقدیم می‌کنیم و خیلی دوست داشتیم در این کنسرت همراه ما باشد ولی از زمانی که ازدواج کرده با ما به کنسرت‌های شهرستان نمی‌آید!»

در اواسط برنامه قطعات «شک می کنم »، «زمانه» و«حس مبهم» اجرا شد. «واست میمیرم » آخرین قطعه این کنسرت بود که آرش قنادی پیش از اجرای ترانه گفت: «این اهنگ را به همتون تقدیم می کنیم تا تو قلبتون جا بگیره....دوستون دارم..». .این کنسرت به تهیه کنندگی «شاهین ترابی » و به همت موسسه «پیام» برگزار شد.

حاشیه ها :

* صدر الدین حسین خانی «مدیر شرکت ایران گام» میهمان ویژه این برنامه بود.

* بهروز علیاری «پیانو»، احمد حضرتی «بوزوکی»، سعید حسن زاده «گیتار بیس»، پیمان لطیفی«درامز»، حمید نصرالهی «پرکاشن»، پژمان فرهمند«پرکاشن»، محمد رضوانی زاده «گیتار کلاسیک»، محمد زمانی «کیبورد» و هادی جداری «ساکسیفون» گروه سون را در این کنسرت همراهی می‌کردند

* «دوست دارم»، «پریا» و «ستاره» محبوترین قطعات اجرا شده بودند که استقبال حاضر رو به رو شد.

در ادامه عکس‌های مسعود حامد از این برنامه را از «موسیقی ما» مشاهده می‌کنید:

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه