- یه عصر طلایی - ویژه برنامه دهه فجر شبکه تهران شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«یه عصر طلایی» ویژه برنامه دهه فجر شبکه تهران شد

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه ۵ سیما از ویژه برنامه تولیدی «یه عصر طلایی» به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت: این ویژه برنامه در دهه فجر در ۱۰ قسمت با حال و هوای این ایام بر روی آنتن می‌رود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، محبوبه سمیعی زفرقندی مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه 5 سیما گفت: با توجه به سیاست‌های جدید شبکه 5 سیما، تغییرات زیادی در ساختار و محتوا برنامه «یه عصر طلایی» ایجاد می‌شود.

سمیعی ادامه داد: برنامه «یه عصر طلایی» ویژه دهه فجر که اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد، در 10 قسمت با رویکرد مرتبط با دهه فجر از شبکه 5 سیما پخش می‌شود و این برنامه بسیار مفرح و شاد همراه با پلاتو‌های نمایشی طنز است.

همچنین موضوع‌های مطرح شده در این برنامه با محوریت نقش نوجوانان درانقلاب، عملکرد نوجوانان در پیشرفت پیام امام خمینی (ره) در روزهای پیروزی انقلاب، وظایف نوجوانان امروز در قبال انقلاب، پخش برنامه‌های مربوط به دهه شصت با یاد آوری حس نوستالوژی در مخاطبان است.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه 5 سیما در توضیح بیشتر این ویژه برنامه گفت: در این ویژه برنامه نیز به نوجوانان شهید انقلاب هم می‌پردازیم و بخشی‌های از فیلم‌های موجود در سالهای پیروزی انقلاب را برای مخاطبان نمایش می‌دهیم.

میثم بیدقی، عرفان قاسمی، محیا اسناوندی، مهسا ایرانیان مجریان این ویژه برنامه هستند که در 10 قسمت در دهه فجر می‌ه‌مان خانه‌های نوجوانان می‌شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه