Cake (کیک)

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش معرفی آثار سینمایی:

Cake (کیک)
Cake (کیک)

Cake (کیک)

(تولید 2014)
کارگردان : Daniel Barnz

نویسنده : Patrick Tobin

بازیگران : Jennifer Aniston, Anna Kendrick, Britt Robertson

خلاصه داستان : داستان فیلم درباره زنی به نام کلیر است که در اثر تصادف زخم­های زیادی بر صورت و بدنش باقی مانده و البته دردی دائمی را احساس می­کند که دست از سر پاها و کمرش بر نمی­دارد. شاید بدتر از این­ها این باشد که او همواره عصبانی است: آستانه تحملش کم شده، همیشه سردرد دارد، بیخوابی عذابش می­دهد، از چیزی لذت نمی ­برد و برای کسی احساس شفقت نمی­کند و همه او را رها کرده­اند .

آنیستون نقش کلیری را بازی میکند که در اثر تصادف زخمهای زیادی بر صورت و بدنش باقی مانده و البته دردی دائمی را احساس میکند که دست از سر پاها و کمرش بر نمیدارد. شاید بدتر از اینها این باشد که او همواره عصبانی است: آستانه تحملش کم شده، همیشه سردرد دارد، بیخوابی عذابش میدهد، از چیزی لذت نمی برد و برای کسی احساس شفقت نمیکند. همه او را رها کردهاند: همسرش (با بازی کریس مسینا)، پزشکش (با بازی مامی گومر)، گروه حامیاش، که بعد از گفتن جملات نامناسب درباره خودکشی یکی از اعضای گروه به نام نینا از او خواسته است که دیگر برنگردد.

یکی از افرادی که کلیر را ترک نکرده، سیلوانا (با بازی آدریانا بارازا) است، زن خانه داری که مرتب به او اصرار میکند تا با او به مکزیک بیاید و مواد مخدر مصرف کنند و چشم به روی رابطه جنسی او با باغبان متاهل بسته است. طرفداران آنیستون باید بدانند که این رابطه از روی شلوار ورزشی و با دقت زیادی انجام میشود، فراغی کوتاه اما نه کامل از درد و رنج و بداخلاقی های دائمی./987/
Cake (کیک)
Cake (کیک)
Cake (کیک)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه